ساخت ربات تلگرام با استفاده از botmadarbot (ربات ساز آرادبات)

ساخت ربات تلگرام با ربات ساز پیشرفته آرادباتربات مادر  BotMadarBot

ساخت ربات تلگرام با ربات ساز آرادبات چگونه است؟ در ابتدا لازم است که بدانید ربات ساز تلگرام چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟ربات ساز تلگرامی، یک فضا و محیط آنلاین است که با استفاده از این محیط، شما قادر به ساخت ربات تلگرام دلخواه با دکمه‌ها و محتواهای مورد نیاز خود خواهید بود. ربات سازهای تلگرامی، برای پیاده سازی یک عملکرد مناسب و رابط کاربری منطقی جهت قابل استفاده بودن ربات، برای کاربران ایجاد شده‌اند.

ربات ساز آرادبات، محیطی پیشرفته برای ایجاد و مدیریت صفر تا صد ربات‌ تلگرامی شماست. شما می‌توانید با استفاده از آموزش‌های سایت آرادبات، به راحتی ربات تلگرام اختصاصی خود را بسازید و آن را مدیریت کنید. برای ساخت ربات تلگرام با استفاده از ربات ساز آرادبات، از دو طریق می‌توانید اقدام کنید:

روش اول ثبت نام در ربات ساز تلگرامی آرادبات به آدرس BotMadarBot@ که روش پیشنهادی ما به شماست.

روش دوم ثبت نام مستقیم در پنل مدیریت آرادبات و سپس ورود به پنل مدیریت ربات تلگرام خواهد بود.

در ادامه آموزش روش اول یعنی ساخت ربات تلگرام و دسترسی به پنل مدیریتی ربات ساز تلگرام آرادبات با استفاده از ربات مادر BotMadarBot@ را برای شما قرار داده‌ایم. در این روش می‌توانید ثبت اولیه ربات در پنل آرادبات را داخل تلگرام انجام دهید و سپس به پنل اختصاصی و پیشرفته آرادبات جهت مدیریت و ساخت ربات تلگرام خود وارد شوید.

آموزش ثبت نام در ربات ساز تلگرامی آرادبات به آدرس BotMadarBot@

برای شروع، درقسمت سرچ تلگرام عبارت BotMadarBot@ را بنویسید، ربات ساز آراد را در نتایج جستجو مشاهده می‌کنید. وارد ربات شوید و برروی دکمه START کلیک کنید و یا دستور شروع ربات start/ را ارسال کنید.

تصویر1 ساخت ربات تلگرام با ربات مادرسپس مراحل زیر را انجام دهید:

1. از منوی داخل ربات، دکمه “ساخت ربات” را انتخاب کنید.

📎 نکته مهم: دکمه “ساخت ربات” شما را برای راه اندازی ربات در نسخه های عادی و عمومی پنل هدایت خواهد کرد. اگر قصد راه اندازی ربات برای فروش و مدیریت حق اشتراک در کانال یا گروه تلگرامی VIP خود هستید باید دکمه “ساخت ربات اختصاصی حق اشتراک کانال یا گروه تلگرامی” را انتخاب کنید.

 

 

2. در این مرحله، شما باید توکن رباتی که در بات فادر تلگرام BotFather ایجاد کرده‌اید را برای ربات مادر ارسال کنید.

 

🖇 نکات

📎 اگر پیغامی با مضنون تکراری بودن توکن دریافت می‌کنید و توکن ثبت نشد، به این معناست که شما قبلا توکن خودرا در ربات مادر ثبت کرده‌اید.

📎 در صورتی که توکن اشتباهی را ارسال کنید و یا توکن غیرفعال باشد، پیغام نامعتبر بودن را دریافت خواهید کرد.

ثبت اطلاعات شخصی در پنل

در ادامه ربات مادر اطلاعاتی را جهت ایجاد پنل اختصاصی با نام و مشخصات خودتان، از شما می‌گیرد:

3. نام و نام خانوادگی

4. یک ایمیل معتبر

📎 نکته: در این مرحله شما نمی‌توانید ایمیلی که قبل‌تر در ربات ساز آرادبات ثبت کردید را مجددا استفاده کنید. در صورت نیاز به پنل جدید از ایمیل دیگری استفاده کنید ویا از تیم پشتیبانی آرادبات بخواهید تا اکانت قبلی شما را از پنل مدیریت آرادبات حذف کنند.

5. یک رمز عبور مناسب و امن برای ورود به پنل (بین 6 تا 12 کاراکتر)

6. شماره تلفن همراه خود را در پاسخ به ربات یادداشت کنید.

7. و در نهایت شما قالب مورد نظر ربات خودتان را متناسب با نیاز خود انتخاب می‌کنید.

📎 نکته: توجه داشته باشید که قالب ها صرفا جهت دمو برای شما فعال خواهند شد، و هنگامی که شما وارد ربات تلگرامی خود شوید، دکمه‌های قالب انتخابی را مشاهده خواهید کرد و شما می‌توانید تمامی این دکمه‌ها را ویرایش ویا در صورت نیاز حذف کنید. می‌توانید قالب ساده را برای ربات خود فعال کنید تا ربات شما بدون دکمه های اولیه راه‌اندازی شود.

 

تصویر1 ساخت ربات تلگرام با ربات مادر

8. در قدم آخر شما با انتخاب دکمه “بله” اطلاعات خود را تایید می‌کنید و ثبت نام شما تکمیل می‌شود.

ورود به پنل وب

9. ربات متن تبریک راه ‌اندازی ربات به همراه اطلاعات ورود به پنل را برای شما ارسال خواهد کرد. می‌توانید از دکمه “ورود به پنل وب” برای رفتن به پنل اختصاصی ربات خود استفاده کنید. همچنین با کلیک بر روی دکمه”مشاهده ربات” می‌توانید وارد ربات تلگرامی خود شوید.

تصویر2 ساخت ربات تلگرام با ربات مادر

 

تبریک میگیم! شما موفق به راه اندازی ربات تلگرامی خود در ربات ساز آرادبات شدید. از حالا به مدت 7 روز فرصت استفاده رایگان از پنل مدیریت ربات برای شما فراهم شده است. در طول این بازه زمانی، می‌توانید از تمام قابلیت‌های پنل استفاده کنید، انواع دکمه‌هارا بسازید و ربات خودرا تست کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

خانهتعرفه هاربات تلگرام