تنظیمات ربات برای کانال تلگرام

ارسال خودکار محتوای یک کانال به سایر گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی از طریق ربات‌های آرادبات امکان پذیر است. توجه داشته باشید که برای انجام چنین کاری، عضویت و مدیریت ربات در کانال مبدا و کانال‌ها و گروه‌های مقصد لازم است.

عضویت و مدیریت ربات در کانال

قبل از انجام تنظیمات مربوط به کانال، ابتدا باید ربات را عضو و مدیر کانال‌ها یا گروه‌های مورد نظر کنید. به قسمت subscribers کانال تلگرامی خود بروید. با سرچ نام کاربری ربات مورد نظر، ربات را اضافه کنید. سپس ربات خود را مدیر کانال کنید.

عضویت ربات در کانال تلگرام

 

برای ثبت ربات به عنوان مدیر کانال به قسمت Administrator کانال بروید. گزینه افزودن مدیر یا Add Admin را انتخاب کنید و ربات را به این بخش اضافه کنید.

مدیریت ربات در کانال تلگرام

 پس از عضویت و تنظیم ربات به عنوان مدیر، جهت فعال سازی قابلیت فوروارد خودکار به قسمت مدیریت کانال در منوی تنظیمات پنل بروید. منوی تنظیمات ربات برای کانال تلگرام را مشاهده می‌کنید. لیست کانال‌هایی که ربات در آن‌ها عضو است مشابه تصویر زیر در یک لیست قرار دارند. آیکون ویرایش کانال مبدا را انتخاب کنید. گروه‌ها و کانال‌های مقصد را به ترتیب از قسمت‌های شماره‌ی 1 و 2 (در تصویر) انتخاب کنید.

منوی تنظیمات کانال برای ربات

تنظیمات فوروارد محتوا از کانال

 

📎 نکته: اگر ربات شما در لیست سرچ مشاهده نشد، دسترسی افزودن ربات به گروه و کانال را در بات فادر فعال کنید. جهت فعال سازی دستور setjoingroups/ را در بات فادر اجرا کنید. این دستور برای فعال و غیرفعال کردن مجوز افزودن ربات به گروه و کانال تلگرامی است. در صورت غیرفعال (Disable) بودن، آن را فعال کنید. این قابلیت به صورت پیشفرض فعال (Enable) است.

فعال سازی مجوز افزودن ربات در گروه و کانال

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

خانهتعرفه هاربات تلگرام