پنل ربات ‌ساز تلگرام اشتراکی و اختصاصی آرادبات

حضور کسب و کار شما در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام که کاربران زیادی در آن جا هستند، می‌تواند گزینه مناسبی باشد. یکی از راه‌های حضور موثر شما در این فضا، استفاده از ربات‌های تلگرامی است.
ربات‌های تلگرامی در مقایسه با ابزار‌هایی همچون وب‌سایت و اپلیکیشن از مزایایی همچون، امنیت بالا، دسترسی آسان، قابلیت توسعه‌پذیری و … برخوردار هستند.
آرادبات محصول ربات‌ ساز تلگرام خود را به دو صورت اشتراکی و اختصاصی ارائه می­دهد که در ادامه جداگانه به توضیح هر کدام از آن‌ها خواهیم پرداخت.

پنل ربات ساز اشتراکی تلگرام

در برخی موارد برای استفاده از ربات‌های تلگرامی شما نیاز به دانش، زمان و تخصص برنامه‌نویسی دارید. اما آرادبات با تولید یک پنل ربات ساز تحت‌ وب، امکان ساخت آسان یک ربات تلگرامی را برایتان فراهم کرده است. شما می‌توانید بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی از این پنل ربات ساز استفاده کنید و صفر تا صد ربات خود را مدیریت کنید.

wwcc

قابلیت های ربات ساز اشتراکی تلگرام

برخی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که پنل اشتراکی ربات‌ تلگرام در اختیار شما قرار می‌دهد؛

قابلیت ثبت سفارش مشتریان و گزارش‌گیری‌های کاربردی
امکان دسته‌بندی کاربران و ارسال محتوای متناسب با نیاز آن‌ها
افزودن قسمت نظرسنجی در ربات و دریافت بازخورد از کاربران
مدیریت کامل گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی
استفاده از مشاوره‌های آنلاین در حوزه‌های مختلف و ارسال تیکت
ساخت فروشگاه و درج محصولات به‌صورت دسته‌بندی شده
قابلیت مکان‌یابی خودکار برای کسب و کار‌های دارای شعب متعدد
دارا بودن قابلیت خبر‌خوان برای دریافت روزانه اخبار از سایت‌های خبری به‌صورت خودکار

aaa01

خرید پنل اشتراکی

حالا شما می‌توانید این ربات‌ساز را به صورت اشتراکی تهیه کنید و از تمامی امکانات آن برای ساخت یک ربات حرفه‌ای بهره مند شوید. ربات ساز اشتراکی این مزیت را دارد که شما تنها با پرداخت مبلغ اندکی از همه امکانات آن استفاده کنید. همچنین متناسب با نوع فعالیت یا نیازتان یکی از نسخه‌ها را انتخاب کنید.

پنل اختصاصی ربات تلگرام

کارخانجات، سازمان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی ، مراکز تجاری و فروشگاهی و… اغلب با توجه به نیاز‌هایی که برای آن‌ها تعریف می‌شود و بعضا دغدغه هایی که دارند، نیاز به پنل اختصاصی پیدا می‌کنند.
آنچه که پنل اختصاصی ربات ساز تلگرام را از نسخه‌های اشتراکی آن متمایز می‌کند، قابلیت توسعه پذیری آن است. به‌گونه‌ای که شما می‌توانید هر‌گونه تغییر دلخواهی را از برنامه نویس‌های ما درخواست کرده و در پنل اختصاصی ربات ساز تلگرام خود اعمال کنید.
از دیگر تفاوت‌های پنل اختصاصی با نسخه اشتراکی می‌توان به امنیت بالا، ایزوله بودن اطلاعات و افزایش سرعت ارائه خدمات به مخاطب‌ها اشاره کرد. با خرید پنل اختصاصی ربات تلگرام از خدمات پشتیبانی ویژه‌ای نیز برخوردار خواهید شد.

sasa

قابلیت های ربات ساز اختصاصی تلگرام

برخی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که پنل اختصاصی ربات‌ تلگرام در اختیار شما قرار می‌دهد؛

ارائه هاست اختصاصی
ساخت نا‌محدود انواع دکمه‌ها
تعریف نا‌محدود اپراتور‌ها و کاربران پنل
ارائه کلیه قابلیت‌های پنل‌های اشتراکی به‌صورت نا‌محدود مانند خبر‌خوان، مکان‌یابی دستی و خودکار، گروه‌بندی کاربران
ترافیک روزانه نا‌محدود
بالا‌ترین سرعت ارسال پیام
و…

sdssdfsfd

خرید پنل اختصاصی

در صورت داشتن هر‌گونه سوالی و دریافت مشاوره میتوانید با شماره 03537331702 داخلی 3 یا 09921185871 تماس بگیرید
و یا به آیدی تلگرامی [email protected] پیام بدهید

ربات انگلیسی

شما می‌توانید اغلب دکمه‌ها و قابلیت‌های موجود در پنل ربات را به زبان انگلیسی تغییر دهید و از این امکانات برای مخاطب‌های خارجی خود نیز استفاده کنید. اما اگر حوصله یا زمان انجام این کار ندارید، می‌توانید ربات ساز انگلیسی آرادبات را خریداری کنید.