ربات‌ها ابزارهای جدیدی هستند که امروزه در بستر پیام‌رسان‌های خارجی مانند تلگرام و داخلی مانند گپ حضور پررنگ‌تری پیدا کرده‌اند. ربات‌ها با امکاناتی که در اختیار‌تان می‌گذارند، زمینه مناسبی را برای ایجاد یک ارتباط دو سویه با مخاطب‌های شما فراهم می‌کنند. به‌ این صورت که شما در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، می‌توانید از قابلیت‌های آن‌ها بهره‌مند شوید. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به فروش محصولات، مشاوره آنلاین، اطلاع رسانی، ثبت نام یا ثبت سفارش، ارائه انواع اطلاعات و … اشاره کرد.

چه نیازی به راه اندازی یک ربات داریم؟!

امروزه کسب و کار‌ها گرایش بیشتری به حضور در فضای آنلاین پیدا کرده‌اند. چون بسیاری از مخاطبین آن‌ها در این فضا هستند و می‌توانند محصولات و خدمات خود را بدون محدودیت و در هر ساعت از شبانه روز در اختیار آن‌ها قرار دهند. شما نیز برای ورود به این فضای در‌آمد زا، علاوه‌بر طراحی سایت و اپلیکیشن، می‌توانید از فرصت‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی نیز استفاده کنید. تلگرام با داشتن میلیون‌ها کاربر در ایران و امکانات جذابی که فراهم کرده است یکی از بهترین مکان‌هایی است که کسب و کار شما باید در آن فعالیت جدی داشته باشد. راه‌اندازی ربات‌های تلگرام هزینه‌های کمتری نسبت به تاسیس سایت یا اپلیکیشن دارند و می‌توانید تا مدت زمان دلخواه از آن‌ها استفاده کنید.

برخی افراد نیز از فروش پایین خود در کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی شکایت دارند. آن‌ها در واقع در‌صد زیادی از کاربران فعال خود را به‌دلیل فعالیت نا‌منظم و عدم مدیریت صحیح آن‌ها از دست داده‌اند. ربات‌های تلگرامی این امکان را به شما می‌دهند تا علاوه‌بر آن که محتوا‌های خود را دسته بندی کنید و متناسب با نیاز هر کاربر داخل ربات درج کنید، گزارش‌های کاربردی از عملکرد کاربران خود نیز داشته باشید تا به این وسیله، استراتژی‌های فروش و بازاریابی خود را بر پایه داده‌های ربات طراحی کنید.

خرید ربات تلگرامی

پنل مدیریت ربات‌های تلگرامی آراد‌بات به دو دسته اختصاصی و اشتراکی تقسیم می‌شوند. آراد‌بات با ارائه نسخه‌های مختلف از پنل ربات ساز خود ، امکان انتخاب و ساخت ربات،  متناسب با نیاز شما را برایتان فراهم کرده است. شما همچنین پس از خرید اشتراک پنل مدیریت ربات،  می‌توانید از آموزش‌های ویدیویی و پشتیبانی آنلاین ربات نیز بهره‌مند شوید.

برای آشنایی با این ربات‌ها‌ و خرید آن‌ها روی دکمه زیر کلیک کنید.