ساخت ربات و آشنایی با امکانات

شما در این بخش نحوه ساخت ربات و راه اندازی ربات تلگرامی خود را با دو روش یاد میگیرید و با امکانات پنل مدیریت ربات تلگرام آراد آشنا خواهید شد.

کاربران ربات

در این بخش با جزئیات منوی کاربران پنل مدیریت ربات آشنا می شوید و نحوه انجام تنظیمات دکمه ثبت نام در ربات و گروه بندی کاربران ربات تلگرامی خود را فرا می گیرید

دکمه های ربات

این بخش به طور کامل انواع دکمه های ربات و نحوه ساخت و راه اندازی آنها را به شما آموزش داده است.

ارتباط آنلاین با کاربران و ارائه خدمات پشتیبانی

در این بخش شما با قابلیت های دکمه های پیش فرض ارتباط آنلاین و ارسال تیکت انجام تنظیمات آن در منوی پشتیبانی سامانه آشنا می شوید.و به این ترتیب سیستم پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات کاربرات ربات خود را راه اندازی می کنید.

مدیریت اخبار

شما در این بخش نحوه دسته بندی و درج اخبار جهت انتشار در ربات تلگرامی خود را یاد می گیرید.

مدیریت و ارسال پیام از طریق ربات

در این بخش شما با منوی مدیریت پیامها و شیوه ارسال پیام انبوه به کاربران ربات خود آموزش خواهید دید. و با قابلیتهای ارسال در پیام انبوه آشنا می شوید.

فروشگاه آراد بات

در این بخش شما با نحوه ساخت و راه اندازی فروشگاه آنلاین در پنل مدیریت ربات تلگرام به صورت کامل آشنا خواهید شد.

ساخت ربات مدیریت گروه

با استفاده از سامانه آرادبات به سادگی ربات مدیریت گروه در تلگرام درست کنید و از یک دستیار ربات هوشمند برای مدیریت گروه کمک بگیرید.

ساخت ربات پشتیبانی در تلگرام

شما در ربات ساز آراد بات می توانید در کمتر از چند دقیقه یک ربات پشتیبانی بسازید و به راحتی یک راه ارتباطی و پشتیبانی برای مشتریان خود فراهم کنید.

بارگذاری فایل ها از طریق پنل آراد بات و درج لوگو بر روی تصاویر

بارگذاری فایل ها از طریق پنل و درج لوگو بر روی تصاویر در این فیلم آموزشی با روش دوم بارگذاری فایل از طریق پنل آراد بات آشنا خواهید شد.در این روش که از نسخه صدف به بعد فعال هست، شما میتوانید فایلها را به صورت گروهی بارگذاری نمایید. همچنین با انجام تنظیمات مربوط به واتر مارک گذاری تصاویر، میتوانید بر روی تصاویری که قصد بارگذاری از طریق پنل را دارید لوگو یا آرم خود را درج کنید.

نکات مهم ربات های تلگرام

در این فیلم آموزشی به برخی از امکانات و نکاتی مهم که موقع ساخت دکمه ها باید به آن توجه داشته باشید، پرداخته شده است.

USAIran